Yurt Dışı Hastaları

Yurt Dışı Hastaları,Avrupa Diş Hastaları, Ortadoğu Diş Hastaları kliniğimizden randevu olarak tedavilerini güvenle yaptırabilirler. Yurtdışında Yaşayan Hastaların Diş Tedavilerinde Aydın’ı tercih etmesi için bir çok neden var.

Tüm Dünya Vatandaşlarına

Uluslararası Kalite Standartlarında Diş Tedavi Hizmetleri. Esnek ve Sizi Düşünen Ödeme Yöntemlerimizle Önce Sağlığınız ve Mutluluğunuz Diyoruz
pexels-daniel-frank-305566

01. Uzman ekibimizden bilgi alın

Hastalar öncelikle kendi ülkelerinde (Almanya,Hollanda,Danimarka,Belçika,Fransa) diş muayenesinden geçmektedir, Dişhekiminin tedavinin yapılacağını yazılı olarak bildirmesi, Hasta bu teşhis ile sigortaya başvurur ve Bu teşhis, hastanın sağlık sigortasının kendisinene kadar para ödeyebileceğini bilmesinis ağlar. Hasta daha kaliteli ve daha rahat bir ortamda bu tedaviyi başka bir yerde yaptırmak isteyebilir.

02. Seyahat Planı

Konaklamanızı ayarlayın ve ekibimizin sizi Aydın'da karşılamasına ve konaklamanıza kadar size eşlik etmesine izin verin.

pexels-daniel-frank-305568
chair, dentist, dental-2584260.jpg

03. Tedavinizi Planlayalım

Tedavi planlaması Öncelikle doktoroumuz tarafından ön inceleme yapıldıktan sonra randevu alın.

04. Tedavi Süreci

VIP hizmetimiz ile tedavinizi zamanında tamamlayın

pexels-shiny-diamond-3762441
d4dd6d134277713.61d3030184ec0

Diş Tedavisinde Uzman Çözümler

Erişkinlerde diş kayıplarının en büyük nedeni diş eti hastalıklarıdır. Diş eti iltihabı (gingivitis) ile başlayan diş eti hastalıklarında bu erken dönemde kırmızı ve şişmiş diş etleri görünür. Ağız kokusu, küçülen diş etleri ve hassas dişler diş eti hastalıklarının belirtileridir. Diş eti iltihabı erken dönemde tedavi edilmezse dişleri çene kemiğine sabitleyen periodental bağ iltihaplanır. Periodontitis adı verilen bu iltihaplanma ciddi bir diş eti hastalığı olup vakit kaybedilmeden tedavi edilmelidir.

Kullandığımız Markalar

Diş tedavinizde uluslarası tescilli ve kaliteli markaları kullanıyoruz.
DTI 2
INTRA LOCK
Icon Straumann Logo
ireslogo2023 300x83 1