Hakkında

Kurucusu olduğu muayenehanede diş hekimliğinin tüm alanlarında uzman ekibiyle birlikte hizmet vermektedir.

Diş Hekimi
Zeynep GENÇER GÖKBAYRAK

Zeynep Gençer Gökbayrak 1987 yılında Aydın’da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Aydın’da tamamladı. Başarılı eğitim hayatını ilk tercihi olan diş hekimliğini kazanarak sürdüren Zeynep Gençer Gökbayrak 2011 yılında Selçuk Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun oldu.

Mezuniyet eğitimini “Çocuk Diş Hekimliğinde Yer Tutucu Uygulamaları” konulu tez çalışması ile tamamladı. 2011-2019 yılları arasında özel bir poliklinikte diş hekimi olarak çalışırken aynı zamanda yöneticilik görevini de yürüttü.

2019 yılından itibaren kurucusu olduğu muayenehanede diş hekimliğinin tüm alanlarında uzman ekibiyle birlikte hizmet vermektedir.

Yaşam boyu öğrenim felsefesini benimseyen Zeynep Gençer Gökbayrak, estetik diş hekimliği, ileri implantoloji teknikleri, Lamina veneer, diş hekimliği botoks uygulamaları, periodantal cerrahi uygulamaları eğitimleri başta olmak üzere yurt içinde ve yurt dışında kongre, kurs ve bilimsel toplantılara katılarak mesleki gelişimini sürdürmektedir.

1916e1134277713.61d3030184580 scaled
pexels shiny diamond 3762441

Diş Tedavisinde Uzman Çözümler

Erişkinlerde diş kayıplarının en büyük nedeni diş eti hastalıklarıdır. Diş eti iltihabı (gingivitis) ile başlayan diş eti hastalıklarında bu erken dönemde kırmızı ve şişmiş diş etleri görünür. Ağız kokusu, küçülen diş etleri ve hassas dişler diş eti hastalıklarının belirtileridir. Diş eti iltihabı erken dönemde tedavi edilmezse dişleri çene kemiğine sabitleyen periodental bağ iltihaplanır. Periodontitis adı verilen bu iltihaplanma ciddi bir diş eti hastalığı olup vakit kaybedilmeden tedavi edilmelidir.

Yorumlar

Güler yüz, samimiyet ve pırıl pırıl hijyenik bir ortamda yapılan başarılı işlemlerin ardından neredeyse unuttuğum kocaman gülümsememi geri kazandıran Zeynep Gençer ve Ekibine teşekkür ediyorum. Gönül rahatlığı ile tavsiye ediyorum.

Doctor 3a
5/5

Yeşim Dinçer

Çürük diş tedavisi için gittim. Zeynep Hanım çok ilgili ve güler yüzlü. Başka bir klinikte dolgu yaptırdığım dişimde çürüme devam etmiş, kanal tedavisi yapıldı. Kanal tedavisinden korkarım ama işlem o kadar hızlı ve acısız oldu ki çok memnun kaldım. Kendisine minnettarım.

Doctor 2a
5/5

Mehmet Karasu

1 tanesi yirmilik diş olmak üzere 4 tane dişimi çektirdim.  Zeynep Hanım o kadar kısa sürede hiç acı çekmeden çekti ki şaşırdım.  Kesinlikle işinde çok başarılı, güvenilir, güler yüzlü ve ilgili bir diş hekimi. Kendisine ve ekibine çok teşekkür ediyorum.

team member 1
5/5

Ümmügülsüm Manap